Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Pire limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Pire - Agios Kirikos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Pire Agios Kirikos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Pire limanından Agios Kirikos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Pire - Agios Kirikos limanına ücretleri ve Pire - Agios Kirikos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Pire - Agios Kirikos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agios Kirikos limanından Pire limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Pire Agios Kirikos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 3 tane Pire - Agios Kirikos arası Feribot (6sa 5dak)

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Pire limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul