Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Rovinj limanından Cesenatico limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Rovinj - Cesenatico arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Rovinj Cesenatico Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Rovinj limanından Cesenatico limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Rovinj - Cesenatico limanına ücretleri ve Rovinj - Cesenatico limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Rovinj - Cesenatico linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Cesenatico limanından Rovinj limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Rovinj Cesenatico Feribotları

  • Gomo Viaggi
    Haftada 2 tane Rovinj - Cesenatico arası Feribot (4sa 45dak)

Rovinj Rehberi

Rovinj, Hırvatistan'ın İstrian İdari Bölgesinde, Kuzey Adriyatik'te yer alan bir şehirdir ve popüler bir turistik ve balıkçılık limanıdır. Resmedilmeye değer bir şehir olan Rovinj'in küçük parke taşlı sokakları ve deniz kenarındaki gezinti yerler geleneksel bir İtalyan şehri hissi uyandırmaktadır. Feribot limanı yolcular için çeşitli tesisler sunmaktadır ve şehri keşfetmek isteyenler için şehir merkezi oldukça yakındır.

Cesenatico Rehberi

Cesenatico İtalya’da, Adriyatik Denizi kıyısında yer alan bir liman şehridir. Leonardo da Vinci 1500’lü yıllarda Limanı ve Cesenatico Kanalı’nı tasarlamıştır. Şehirde Kanalda yer alan ve antik balıkçı teknelerini sergileyen bir Denizcilik Müzesi vardır ve liman oturup muhteşem manzaranın tadını çıkarmak için güzel restoran ve kafelerle doludur.

Rovinj limanından Cesenatico limanına giden Feribotlara Alternatif Bul