Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Salerno limanından Positano limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Salerno - Positano arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Salerno Positano Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Salerno limanından Positano limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Salerno - Positano limanına ücretleri ve Salerno - Positano limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Salerno - Positano linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Positano limanından Salerno limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Salerno Positano Feribotları

  • NLG
    Haftada 7 tane Salerno - Positano arası Feribot (0sa 35dak)
  • Travelmar
    Günde 6 tane Salerno - Positano arası Feribot (1sa 10dak)

Salerno Rehberi

Salerno, İtalya'nın güneybatısında, Tyrrhenian Denizinde Salerno Körfezinde yer alan bir şehirdir; Salerno, Amalfi ve Positano şehirlerinin yer aldığı Amalfi sahiline en yakın ana şehirdir. Şehrin uzun bir tarihi vardır ve turistlerin hayran olduğu gezilecek yerler ve mimari yapılarla doludur. Salerno'nun ana limanı şehrin batı kesiminde bulunmaktadır ve karayolu ve toplu taşıma araçları ile kolayca erişilebilmektedir ve yolcular için güzel tesisleri bulunmaktadır.

Salerno limanından Positano limanına giden Feribotlara Alternatif Bul