Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Salerno limanından Valletta limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Salerno - Valletta arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Salerno Valletta Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Salerno limanından Valletta limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Salerno - Valletta limanına ücretleri ve Salerno - Valletta limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Salerno - Valletta linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Valletta limanından Salerno limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Salerno Valletta Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 1 1 tane Salerno - Valletta arası Feribot (26sa 30dak)

Salerno Rehberi

Salerno, İtalya'nın güneybatısında, Tyrrhenian Denizinde Salerno Körfezinde yer alan bir şehirdir; Salerno, Amalfi ve Positano şehirlerinin yer aldığı Amalfi sahiline en yakın ana şehirdir. Şehrin uzun bir tarihi vardır ve turistlerin hayran olduğu gezilecek yerler ve mimari yapılarla doludur. Salerno'nun ana limanı şehrin batı kesiminde bulunmaktadır ve karayolu ve toplu taşıma araçları ile kolayca erişilebilmektedir ve yolcular için güzel tesisleri bulunmaktadır.

Valletta Rehberi

Valletta Malta’nın başkentidir ve doğu kıyısında bulunmaktadır. Ziyaretçiler Valletta’ya muhteşem mimarisini, güzel sanatını ve muhteşem manzarasını görmek için gelirler. Valletta muhteşem tarihi nedeniyle Dünya Mirası statüsüne layık görülmüştür.

Salerno limanından Valletta limanına giden Feribotlara Alternatif Bul