Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Syros limanından Kos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Syros - Kos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Syros Kos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Syros limanından Kos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Syros - Kos limanına ücretleri ve Syros - Kos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Syros - Kos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kos limanından Syros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Syros Kos Feribotları

Syros Rehberi

Syros Ege Denizi’nde Kiklad Ada Grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve geleneksel Yunan cazibesi ile doludur. Muhteşem plajlar ve mimari konukları bu belki de en az tanınan adaya çekmektedir. Syros’un limanı temel yolcu tesisleri ile Kiklad’ın diğer adalarına bağlantılar sunmaktadır.

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Syros limanından Kos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul