Feribot Bileti Arama

Tremiti Adaları Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Tremiti Adaları Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Tremiti Adaları Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 3 Feribot Şirketinin Tremiti Adaları’ndaki 2 Feribot limanı seçeneğiyle Tremiti Adaları’na 5 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Tremiti Adaları’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Tremiti Adaları’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Tremiti Adaları Rehberi

Tremeti adaları, Adriyatik Denizinde yer alır ve İtalya'nın parçasıdır. Adaların bir deprem geçmişi olduğundan, 'Tremeti' kelimesi sarsıntılar anlamına gelir. Bir zamanlar tüm ekinleri yetiştirmek için kullanılan San Domino adaların en büyüğüdür, ama şimdi bu yemyeşil adaya yaz aylarında muazzam bir turist akını görülmektedir. Tremeti Adaları artık bir deniz koruma alanı olup, bazıları hala Partenopean lehçesinde konuşan balıkçılar için eski bir yerleşim yeridir.