Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ventotene limanından Ponza limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ventotene - Ponza arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ventotene Ponza Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ventotene limanından Ponza limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ventotene - Ponza limanına ücretleri ve Ventotene - Ponza limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ventotene - Ponza linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ponza limanından Ventotene limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ventotene Ponza Feribotları

  • SNAV
    Haftada 5 tane Ventotene - Ponza arası Feribot (0sa 50dak)
  • NLG
    Haftada 1 1 tane Ventotene - Ponza arası Feribot (0sa 45dak)

Ventotene Rehberi

Ventotene Tiren Denizi’ndeki Pontine Adaları’ndan biridir. Ada antik bir volkan olmaya devam etmektedir ve Augustus’un taşkınlığı nedeniyle kızını cezalandırmak üzere gönderdiği ada olarak bilinmektedir. Günümüzde halen kullanılmakta olan limanın kendine ait bir tarihi vardır. 2009 yılında arkeologlar derin sularda zeytin yükleri ve bozulmamış şekilde kalan metal külçeleri ile 5 Roman gemisi keşfetmişlerdir.

Ponza Rehberi

Ponza, İtalyan Pontine Adalarının en büyüğüdür ve efsaneye göre adanın adı Romalı Vali Judea Pontius Pilate'den almaktadır. Ponza kasabası, büyük gemilere, gemi yapımına ve onarımına imkân tanıyan çeşitli iskeleleri olan bir balıkçı ve kayıkçı limanıdır. Ponza limanı oldukça küçüktür ve kısıtlı yolcu tesislerine sahiptir, ancak etrafındaki alanda çok sayıda restoran ve mağazalar bulunmaktadır.

Ventotene limanından Ponza limanına giden Feribotlara Alternatif Bul