Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Aegiali limanından Astypalea limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Aegiali - Astypalea arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aegiali Astypalea Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aegiali limanından Astypalea limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Aegiali - Astypalea limanına ücretleri ve Aegiali - Astypalea limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Aegiali - Astypalea linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Astypalea limanından Aegiali limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aegiali Astypalea Feribotları

Aegiali Rehberi

Aegiali etkileyici bir körfeze sahip olan derin bir vadi içinde kurulmuş küçük bir liman köyüdür. Liman köyünde turistler için iyi bir hizmet bulunmaktadır ve köy Kiklad ada grubunun bir parçasıdır. Çevre adalara sık feribot seferleri bulunmaktadır.

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Aegiali limanından Astypalea limanına giden Feribotlara Alternatif Bul