Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından Aegiali limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - Aegiali arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea Aegiali Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından Aegiali limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - Aegiali limanına ücretleri ve Astypalea - Aegiali limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - Aegiali linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Aegiali limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea Aegiali Feribotları

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Aegiali Rehberi

Aegiali etkileyici bir körfeze sahip olan derin bir vadi içinde kurulmuş küçük bir liman köyüdür. Liman köyünde turistler için iyi bir hizmet bulunmaktadır ve köy Kiklad ada grubunun bir parçasıdır. Çevre adalara sık feribot seferleri bulunmaktadır.

Astypalea limanından Aegiali limanına giden Feribotlara Alternatif Bul