Ferries.com.tr Web Sitesi ile Kiklad Adaları Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Kiklad Adaları Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 9 Feribot Şirketinin Kiklad Adaları’ndaki 24 Feribot limanı seçeneğiyle Kiklad Adaları’na 50 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Kiklad Adaları’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Kiklad Adaları’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kiklad Adaları Rehberi

Kiklad Adaları (Cyclades), Ege Denizinde Yunanistan ana karasının güneydoğusunda bulunan adalar grubudur. Yunan mitolojisinde, 'Deniz Tanrısı' Poseidon'un onları Adalar haline getirdiği söylenen Delos adında bir kutsal Ada olarak bilinen yer çevresinde adalar bir daire oluşturduğundan dolayı, 'Kiklad' adı 'dairesel adalar' olarak tercüme edilir. Sağa sola yayılmış küçük şapelleri olan saf beyaz ve mavi binaların geleneksel mimarisi ile birlikte, beyaz kumsalları ve kristal mavi denizi ile tanınan adalar, popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir.

Kiklad Adaları Feribotlarını Bul