Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Anafi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Anafi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Anafi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Anafi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Anafi limanına ücretleri ve Heraklion - Anafi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Anafi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Anafi limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Anafi Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 1 1 tane Heraklion - Anafi arası Feribot (4sa 10dak)

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Heraklion limanından Anafi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul