Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Anafi limanından Heraklion limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Anafi - Heraklion arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Anafi Heraklion Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Anafi limanından Heraklion limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Anafi - Heraklion limanına ücretleri ve Anafi - Heraklion limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Anafi - Heraklion linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Heraklion limanından Anafi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Anafi Heraklion Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 1 1 tane Anafi - Heraklion arası Feribot (4sa 10dak)

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Anafi limanından Heraklion limanına giden Feribotlara Alternatif Bul