Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Koufonissi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Koufonissi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Koufonissi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Koufonissi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Koufonissi limanına ücretleri ve Folegandros - Koufonissi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Koufonissi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Koufonissi limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Koufonissi Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Folegandros - Koufonissi arası Feribot (3sa 5dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Folegandros limanından Koufonissi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul