Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Folegandros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Folegandros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Folegandros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Folegandros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Folegandros limanına ücretleri ve Koufonissi - Folegandros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Folegandros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Folegandros limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Folegandros Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Koufonissi - Folegandros arası Feribot (2sa 45dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Koufonissi limanından Folegandros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul