Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Evdilos limanından Mykonos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Evdilos - Mykonos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Evdilos Mykonos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Evdilos limanından Mykonos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Evdilos - Mykonos limanına ücretleri ve Evdilos - Mykonos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Evdilos - Mykonos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mykonos limanından Evdilos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Evdilos Mykonos Feribotları

Evdilos Rehberi

Evdilos Yunanistan’da, İkaria Adası’nın merkezinde bulunan bir kasabadır. Bu sessiz ve geleneksel Yunan kasabasında geleneksel binalar ve ufak yollarla çevrili küçük ve resimsi bir liman bulunmaktadır. Otobüs seferleri sınırlı olduğu için limandan arabalı feribot ile veya yürüyerek bir yolcu olarak ayrıldığınızda kasabayı en iyi araba ile keşfedebilirsiniz. Kasabaya el değmemiş hissi veren plajlar bembeyaz kum ve masmavi deniz sunmaktadır.

Mykonos Rehberi

Mikonos, Kikladların bir parçası ve bir Yunan Adasıdır. Mikonos feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına ve Yunanistan anakarasına bağlantılar bulunmaktadır. Ada yoğun bir turist bölgesidir ve eski limandan günlük olarak yoğun bir şekilde hizmet veren düzenli bağlantılar ve otobüs servisleri bulunmaktadır.

Evdilos limanından Mykonos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul