Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Mykonos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Mykonos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Mykonos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Mykonos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Mykonos limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Mykonos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Mykonos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mykonos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Mykonos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Agios Kirikos - Mykonos arası Feribot (2sa 20dak)

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Mykonos Rehberi

Mikonos, Kikladların bir parçası ve bir Yunan Adasıdır. Mikonos feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına ve Yunanistan anakarasına bağlantılar bulunmaktadır. Ada yoğun bir turist bölgesidir ve eski limandan günlük olarak yoğun bir şekilde hizmet veren düzenli bağlantılar ve otobüs servisleri bulunmaktadır.

Agios Kirikos limanından Mykonos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul