Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Diafani limanından Anafi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Diafani - Anafi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Diafani Anafi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Diafani limanından Anafi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Diafani - Anafi limanına ücretleri ve Diafani - Anafi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Diafani - Anafi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Anafi limanından Diafani limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Diafani Anafi Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Diafani - Anafi arası Feribot (11sa 20dak)

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Diafani limanından Anafi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul