Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Anafi limanından Diafani limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Anafi - Diafani arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Anafi Diafani Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Anafi limanından Diafani limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Anafi - Diafani limanına ücretleri ve Anafi - Diafani limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Anafi - Diafani linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Diafani limanından Anafi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Anafi Diafani Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Anafi - Diafani arası Feribot (11sa 20dak)

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Anafi limanından Diafani limanına giden Feribotlara Alternatif Bul