Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Mykonos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Mykonos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Mykonos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Mykonos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Mykonos limanına ücretleri ve Koufonissi - Mykonos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Mykonos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mykonos limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Mykonos Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Koufonissi - Mykonos arası Feribot (1sa 20dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Mykonos Rehberi

Mikonos, Kikladların bir parçası ve bir Yunan Adasıdır. Mikonos feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına ve Yunanistan anakarasına bağlantılar bulunmaktadır. Ada yoğun bir turist bölgesidir ve eski limandan günlük olarak yoğun bir şekilde hizmet veren düzenli bağlantılar ve otobüs servisleri bulunmaktadır.

Koufonissi limanından Mykonos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul