Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Mykonos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Mykonos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Mykonos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Mykonos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Mykonos limanına ücretleri ve Katapola - Mykonos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Mykonos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mykonos limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Mykonos Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Katapola - Mykonos arası Feribot (2sa 0dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Katapola - Mykonos arası Feribot (3sa 35dak)

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Mykonos Rehberi

Mikonos, Kikladların bir parçası ve bir Yunan Adasıdır. Mikonos feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına ve Yunanistan anakarasına bağlantılar bulunmaktadır. Ada yoğun bir turist bölgesidir ve eski limandan günlük olarak yoğun bir şekilde hizmet veren düzenli bağlantılar ve otobüs servisleri bulunmaktadır.

Katapola limanından Mykonos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul