Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kimolos limanından Serifos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kimolos - Serifos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kimolos Serifos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kimolos limanından Serifos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kimolos - Serifos limanına ücretleri ve Kimolos - Serifos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kimolos - Serifos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Serifos limanından Kimolos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kimolos Serifos Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 3 tane Kimolos - Serifos arası Feribot (1sa 45dak)
  • SeaJets
    Haftada 2 tane Kimolos - Serifos arası Feribot (1sa 50dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Kimolos - Serifos arası Feribot (2sa 0dak)

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Serifos Rehberi

Ege denizindeki Kikladlar ada grubunun batısında bulunan Serifos, Yunan ziyaretçiler için popüler bir tatil yeri durumuna gelmiştir. Ada; müstesna manzarası, geleneksel beyaz boyalı binaları ve küçük tavernaları ile el değmemiş bir çekiciliğe sahiptir. Feribot limanı adanın güney doğusunda bulunmaktadır.

Kimolos limanından Serifos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul