Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Andros limanından Syros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Andros - Syros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Andros Syros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Andros limanından Syros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Andros - Syros limanına ücretleri ve Andros - Syros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Andros - Syros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Syros limanından Andros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Andros Syros Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 2 tane Andros - Syros arası Feribot (1sa 55dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Andros - Syros arası Feribot (3sa 0dak)

Andros Rehberi

Andros, Yunan Kiklad adalarının en kuzeyinde bulunan adadır ve hala geleneksel Yunan çekiciliğini korumaktadır. Atina’dan adanın limanı Gavrio’ya bir saatlik feribot yolculuğu uzaklığında olan ada anakaradakiler için hafta sonlarında popular bir kaçış noktası haline gelmiştir.

Syros Rehberi

Syros Ege Denizi’nde Kiklad Ada Grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve geleneksel Yunan cazibesi ile doludur. Muhteşem plajlar ve mimari konukları bu belki de en az tanınan adaya çekmektedir. Syros’un limanı temel yolcu tesisleri ile Kiklad’ın diğer adalarına bağlantılar sunmaktadır.

Andros limanından Syros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul