Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kimolos limanından Syros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kimolos - Syros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kimolos Syros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kimolos limanından Syros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kimolos - Syros limanına ücretleri ve Kimolos - Syros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kimolos - Syros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Syros limanından Kimolos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kimolos Syros Feribotları

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Syros Rehberi

Syros Ege Denizi’nde Kiklad Ada Grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve geleneksel Yunan cazibesi ile doludur. Muhteşem plajlar ve mimari konukları bu belki de en az tanınan adaya çekmektedir. Syros’un limanı temel yolcu tesisleri ile Kiklad’ın diğer adalarına bağlantılar sunmaktadır.

Kimolos limanından Syros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul