Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Milos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Milos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Milos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Milos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Milos limanına ücretleri ve Heraklion - Milos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Milos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Milos limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Milos Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 1 1 tane Heraklion - Milos arası Feribot (5sa 0dak)
  • Anek Lines
    Haftada 1 1 tane Heraklion - Milos arası Feribot (11sa 5dak)

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Milos Rehberi

Milos, Kikladlar ada grubunun en güneyinde Ege Denizinde bir Yunan Adasıdır ve ünlü Afrodit heykeli ile bilinmektedir. Milos'un feribot limanı, adanın merkezinde Adamas liman kasabasında yer bulunmaktadır. Limanda kısıtlı oranda tesisler bulunmaktadır ancak tüm imkânları bulabileceğiniz ve toplu taşıma imkânına erişebileceğiniz kasabaya çok yakın mesafededir.

Heraklion limanından Milos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul