Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Paros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Paros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Paros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Paros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Paros limanına ücretleri ve Koufonissi - Paros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Paros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Paros limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Paros Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Koufonissi - Paros arası Feribot (3sa 20dak)
  • SeaJets
    Haftada 8 tane Koufonissi - Paros arası Feribot (2sa 15dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Koufonissi - Paros arası Feribot (1sa 45dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Paros Rehberi

Paros Kikladlar adalar grubunun bir parçasıdır ve Yunanistan'da Ege Denizinde bulunmaktadır ve liman Kikladlar Adalarının ana taşımacılık noktasıdır. Ada, turistler için popüler bir mekân olmasını sağlayan güzel plajlar ve canlı gece hayatı sunmaktadır. Limana adanın herhangi bir yerinden ulaşmak oldukça kolaydır ve beklediğiniz ölçüde tüm yolcu hizmetlerine sahiptir.

Koufonissi limanından Paros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul