Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Milos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Milos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Milos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Milos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Milos limanına ücretleri ve Katapola - Milos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Milos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Milos limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Milos Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 14 tane Katapola - Milos arası Feribot (3sa 30dak)

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Milos Rehberi

Milos, Kikladlar ada grubunun en güneyinde Ege Denizinde bir Yunan Adasıdır ve ünlü Afrodit heykeli ile bilinmektedir. Milos'un feribot limanı, adanın merkezinde Adamas liman kasabasında yer bulunmaktadır. Limanda kısıtlı oranda tesisler bulunmaktadır ancak tüm imkânları bulabileceğiniz ve toplu taşıma imkânına erişebileceğiniz kasabaya çok yakın mesafededir.

Katapola limanından Milos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul