Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Schinoussa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Schinoussa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Schinoussa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Schinoussa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Schinoussa limanına ücretleri ve Koufonissi - Schinoussa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Schinoussa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Schinoussa limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Schinoussa Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Koufonissi - Schinoussa arası Feribot (0sa 30dak)
  • SeaJets
    Haftada 1 1 tane Koufonissi - Schinoussa arası Feribot (0sa 15dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Schinoussa Rehberi

Schinoussa limanı, Yunanistan’daki Kikladlar ada grubunun küçük bir adasının batısında yer almaktadır. Çok az sayıda otomobil ve toplu taşıma bulunan ada, en iyi yürünerek keşfedilebilir.

Koufonissi limanından Schinoussa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul