Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Schinoussa limanından Koufonissi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Schinoussa - Koufonissi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Schinoussa Koufonissi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Schinoussa limanından Koufonissi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Schinoussa - Koufonissi limanına ücretleri ve Schinoussa - Koufonissi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Schinoussa - Koufonissi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Koufonissi limanından Schinoussa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Schinoussa Koufonissi Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Schinoussa - Koufonissi arası Feribot (0sa 30dak)
  • SeaJets
    Haftada 1 1 tane Schinoussa - Koufonissi arası Feribot (0sa 20dak)

Schinoussa Rehberi

Schinoussa limanı, Yunanistan’daki Kikladlar ada grubunun küçük bir adasının batısında yer almaktadır. Çok az sayıda otomobil ve toplu taşıma bulunan ada, en iyi yürünerek keşfedilebilir.

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Schinoussa limanından Koufonissi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul