Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Evdilos limanından Syros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Evdilos - Syros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Evdilos Syros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Evdilos limanından Syros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Evdilos - Syros limanına ücretleri ve Evdilos - Syros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Evdilos - Syros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Syros limanından Evdilos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Evdilos Syros Feribotları

Evdilos Rehberi

Evdilos Yunanistan’da, İkaria Adası’nın merkezinde bulunan bir kasabadır. Bu sessiz ve geleneksel Yunan kasabasında geleneksel binalar ve ufak yollarla çevrili küçük ve resimsi bir liman bulunmaktadır. Otobüs seferleri sınırlı olduğu için limandan arabalı feribot ile veya yürüyerek bir yolcu olarak ayrıldığınızda kasabayı en iyi araba ile keşfedebilirsiniz. Kasabaya el değmemiş hissi veren plajlar bembeyaz kum ve masmavi deniz sunmaktadır.

Syros Rehberi

Syros Ege Denizi’nde Kiklad Ada Grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve geleneksel Yunan cazibesi ile doludur. Muhteşem plajlar ve mimari konukları bu belki de en az tanınan adaya çekmektedir. Syros’un limanı temel yolcu tesisleri ile Kiklad’ın diğer adalarına bağlantılar sunmaktadır.

Evdilos limanından Syros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul