Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Syros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Syros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Syros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Syros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Syros limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Syros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Syros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Syros limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Syros Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Agios Kirikos - Syros arası Feribot (3sa 25dak)

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Syros Rehberi

Syros Ege Denizi’nde Kiklad Ada Grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve geleneksel Yunan cazibesi ile doludur. Muhteşem plajlar ve mimari konukları bu belki de en az tanınan adaya çekmektedir. Syros’un limanı temel yolcu tesisleri ile Kiklad’ın diğer adalarına bağlantılar sunmaktadır.

Agios Kirikos limanından Syros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul