Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Mykonos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Mykonos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Mykonos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Mykonos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Mykonos limanına ücretleri ve Folegandros - Mykonos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Mykonos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mykonos limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Mykonos Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Folegandros - Mykonos arası Feribot (4sa 40dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Folegandros - Mykonos arası Feribot (4sa 0dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Mykonos Rehberi

Mikonos, Kikladların bir parçası ve bir Yunan Adasıdır. Mikonos feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına ve Yunanistan anakarasına bağlantılar bulunmaktadır. Ada yoğun bir turist bölgesidir ve eski limandan günlük olarak yoğun bir şekilde hizmet veren düzenli bağlantılar ve otobüs servisleri bulunmaktadır.

Folegandros limanından Mykonos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul