Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kimolos limanından Folegandros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kimolos - Folegandros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kimolos Folegandros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kimolos limanından Folegandros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kimolos - Folegandros limanına ücretleri ve Kimolos - Folegandros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kimolos - Folegandros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Folegandros limanından Kimolos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kimolos Folegandros Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 1 1 tane Kimolos - Folegandros arası Feribot (1sa 15dak)
  • SeaJets
    Haftada 2 tane Kimolos - Folegandros arası Feribot (0sa 40dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Kimolos - Folegandros arası Feribot (1sa 30dak)

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Kimolos limanından Folegandros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul