Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Kimolos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Kimolos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Kimolos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Kimolos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Kimolos limanına ücretleri ve Folegandros - Kimolos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Kimolos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kimolos limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Kimolos Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 1 1 tane Folegandros - Kimolos arası Feribot (1sa 15dak)
  • SeaJets
    Haftada 2 tane Folegandros - Kimolos arası Feribot (0sa 35dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Folegandros - Kimolos arası Feribot (1sa 30dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Folegandros limanından Kimolos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul