Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Mykonos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Mykonos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Mykonos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Mykonos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Mykonos limanına ücretleri ve Heraklion - Mykonos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Mykonos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mykonos limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Mykonos Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 6 tane Heraklion - Mykonos arası Feribot (4sa 45dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Heraklion - Mykonos arası Feribot (7sa 28dak)

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Mykonos Rehberi

Mikonos, Kikladların bir parçası ve bir Yunan Adasıdır. Mikonos feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına ve Yunanistan anakarasına bağlantılar bulunmaktadır. Ada yoğun bir turist bölgesidir ve eski limandan günlük olarak yoğun bir şekilde hizmet veren düzenli bağlantılar ve otobüs servisleri bulunmaktadır.

Heraklion limanından Mykonos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul