Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Iraklia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Iraklia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Iraklia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Iraklia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Iraklia limanına ücretleri ve Koufonissi - Iraklia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Iraklia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Iraklia limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Iraklia Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Koufonissi - Iraklia arası Feribot (0sa 50dak)
  • SeaJets
    Haftada 1 1 tane Koufonissi - Iraklia arası Feribot (0sa 30dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Iraklia Rehberi

Iraklia Yunanistan, Kiklad Adaları içinde küçük ve güzel bir adadır. Iraklia’nın limanı şehir merkezindedir ve güzel mağaza ve restoranlarla çevrilidir. Limanda birkaç imkan bulunsa da şehir merkezinde birçok olanak vardır. Yol ağları oldukça sadedir. Bu nedenle ada en iyi yürüyerek veya şehirden kiralayabileceğiniz motosikletle keşfedilebilir.

Koufonissi limanından Iraklia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul