Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Iraklia limanından Koufonissi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Iraklia - Koufonissi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Iraklia Koufonissi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Iraklia limanından Koufonissi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Iraklia - Koufonissi limanına ücretleri ve Iraklia - Koufonissi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Iraklia - Koufonissi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Koufonissi limanından Iraklia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Iraklia Koufonissi Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Iraklia - Koufonissi arası Feribot (0sa 50dak)
  • SeaJets
    Haftada 1 1 tane Iraklia - Koufonissi arası Feribot (0sa 35dak)

Iraklia Rehberi

Iraklia Yunanistan, Kiklad Adaları içinde küçük ve güzel bir adadır. Iraklia’nın limanı şehir merkezindedir ve güzel mağaza ve restoranlarla çevrilidir. Limanda birkaç imkan bulunsa da şehir merkezinde birçok olanak vardır. Yol ağları oldukça sadedir. Bu nedenle ada en iyi yürüyerek veya şehirden kiralayabileceğiniz motosikletle keşfedilebilir.

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Iraklia limanından Koufonissi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul