Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Aegiali limanından Donoussa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Aegiali - Donoussa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aegiali Donoussa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aegiali limanından Donoussa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Aegiali - Donoussa limanına ücretleri ve Aegiali - Donoussa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Aegiali - Donoussa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Donoussa limanından Aegiali limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aegiali Donoussa Feribotları

Aegiali Rehberi

Aegiali etkileyici bir körfeze sahip olan derin bir vadi içinde kurulmuş küçük bir liman köyüdür. Liman köyünde turistler için iyi bir hizmet bulunmaktadır ve köy Kiklad ada grubunun bir parçasıdır. Çevre adalara sık feribot seferleri bulunmaktadır.

Donoussa Rehberi

Donusa (Hacılar Adası) Kiklad Adaları’ndan biridir ve Kiklad’ın en doğu noktasında en az nüfusa sahip olan adadır. Adada ufak imkanlara sahip küçük bir liman vardır ancak yakındaki kasabada birkaç mağaza ve restoran bulunmaktadır. Adanın küçük olması nedeniyle herhangi bir toplu taşıma aracı bulunmamaktadır.

Aegiali limanından Donoussa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul