Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Andros limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Andros - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Andros Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Andros limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Andros - Naxos limanına ücretleri ve Andros - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Andros - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Andros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Andros Naxos Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Andros - Naxos arası Feribot (3sa 10dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Andros - Naxos arası Feribot (2sa 20dak)

Andros Rehberi

Andros, Yunan Kiklad adalarının en kuzeyinde bulunan adadır ve hala geleneksel Yunan çekiciliğini korumaktadır. Atina’dan adanın limanı Gavrio’ya bir saatlik feribot yolculuğu uzaklığında olan ada anakaradakiler için hafta sonlarında popular bir kaçış noktası haline gelmiştir.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Andros limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul