Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Folegandros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Folegandros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Folegandros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Folegandros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Folegandros limanına ücretleri ve Katapola - Folegandros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Folegandros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Folegandros limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Folegandros Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Katapola - Folegandros arası Feribot (2sa 10dak)

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Katapola limanından Folegandros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul