Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Katapola limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Katapola arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Katapola Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Katapola limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Katapola limanına ücretleri ve Folegandros - Katapola limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Katapola linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Katapola limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Katapola Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Folegandros - Katapola arası Feribot (2sa 20dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Folegandros limanından Katapola limanına giden Feribotlara Alternatif Bul