Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Diafani limanından Milos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Diafani - Milos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Diafani Milos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Diafani limanından Milos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Diafani - Milos limanına ücretleri ve Diafani - Milos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Diafani - Milos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Milos limanından Diafani limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Diafani Milos Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 1 1 tane Diafani - Milos arası Feribot (22sa 25dak)

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Milos Rehberi

Milos, Kikladlar ada grubunun en güneyinde Ege Denizinde bir Yunan Adasıdır ve ünlü Afrodit heykeli ile bilinmektedir. Milos'un feribot limanı, adanın merkezinde Adamas liman kasabasında yer bulunmaktadır. Limanda kısıtlı oranda tesisler bulunmaktadır ancak tüm imkânları bulabileceğiniz ve toplu taşıma imkânına erişebileceğiniz kasabaya çok yakın mesafededir.

Diafani limanından Milos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul