Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Naxos limanına ücretleri ve Heraklion - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Naxos Feribotları

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Heraklion limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul