Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Ios limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Ios arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Ios Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Ios limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Ios limanına ücretleri ve Heraklion - Ios limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Ios linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ios limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Ios Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 1 1 tane Heraklion - Ios arası Feribot (2sa 45dak)

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Ios Rehberi

Ios, Ege Denizi’nde Kiklad Ada grubuna dahil bir Yunan adasıdır. Ios’da limanın kuzey batısında küçük bir liman bulunur.

Heraklion limanından Ios limanına giden Feribotlara Alternatif Bul