Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ios limanından Heraklion limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ios - Heraklion arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ios Heraklion Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ios limanından Heraklion limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ios - Heraklion limanına ücretleri ve Ios - Heraklion limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ios - Heraklion linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Heraklion limanından Ios limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ios Heraklion Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 1 1 tane Ios - Heraklion arası Feribot (2sa 45dak)

Ios Rehberi

Ios, Ege Denizi’nde Kiklad Ada grubuna dahil bir Yunan adasıdır. Ios’da limanın kuzey batısında küçük bir liman bulunur.

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Ios limanından Heraklion limanına giden Feribotlara Alternatif Bul