Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Paros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Paros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Paros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Paros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Paros limanına ücretleri ve Folegandros - Paros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Paros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Paros limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Paros Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Folegandros - Paros arası Feribot (6sa 20dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Folegandros - Paros arası Feribot (4sa 40dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Paros Rehberi

Paros Kikladlar adalar grubunun bir parçasıdır ve Yunanistan'da Ege Denizinde bulunmaktadır ve liman Kikladlar Adalarının ana taşımacılık noktasıdır. Ada, turistler için popüler bir mekân olmasını sağlayan güzel plajlar ve canlı gece hayatı sunmaktadır. Limana adanın herhangi bir yerinden ulaşmak oldukça kolaydır ve beklediğiniz ölçüde tüm yolcu hizmetlerine sahiptir.

Folegandros limanından Paros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul