Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Anafi limanından Milos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Anafi - Milos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Anafi Milos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Anafi limanından Milos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Anafi - Milos limanına ücretleri ve Anafi - Milos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Anafi - Milos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Milos limanından Anafi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Anafi Milos Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 1 1 tane Anafi - Milos arası Feribot (6sa 40dak)

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Milos Rehberi

Milos, Kikladlar ada grubunun en güneyinde Ege Denizinde bir Yunan Adasıdır ve ünlü Afrodit heykeli ile bilinmektedir. Milos'un feribot limanı, adanın merkezinde Adamas liman kasabasında yer bulunmaktadır. Limanda kısıtlı oranda tesisler bulunmaktadır ancak tüm imkânları bulabileceğiniz ve toplu taşıma imkânına erişebileceğiniz kasabaya çok yakın mesafededir.

Anafi limanından Milos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul