Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Milos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Milos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Milos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Milos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Milos limanına ücretleri ve Koufonissi - Milos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Milos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Milos limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Milos Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 14 tane Koufonissi - Milos arası Feribot (4sa 5dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Milos Rehberi

Milos, Kikladlar ada grubunun en güneyinde Ege Denizinde bir Yunan Adasıdır ve ünlü Afrodit heykeli ile bilinmektedir. Milos'un feribot limanı, adanın merkezinde Adamas liman kasabasında yer bulunmaktadır. Limanda kısıtlı oranda tesisler bulunmaktadır ancak tüm imkânları bulabileceğiniz ve toplu taşıma imkânına erişebileceğiniz kasabaya çok yakın mesafededir.

Koufonissi limanından Milos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul