Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Chalki limanından Anafi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Chalki - Anafi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Chalki Anafi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Chalki limanından Anafi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Chalki - Anafi limanına ücretleri ve Chalki - Anafi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Chalki - Anafi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Anafi limanından Chalki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Chalki Anafi Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Chalki - Anafi arası Feribot (13sa 45dak)

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Chalki limanından Anafi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul