Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Anafi limanından Chalki limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Anafi - Chalki arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Anafi Chalki Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Anafi limanından Chalki limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Anafi - Chalki limanına ücretleri ve Anafi - Chalki limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Anafi - Chalki linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Chalki limanından Anafi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Anafi Chalki Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Anafi - Chalki arası Feribot (13sa 50dak)

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Anafi limanından Chalki limanına giden Feribotlara Alternatif Bul