Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Lavrio limanından Folegandros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Lavrio - Folegandros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Lavrio Folegandros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Lavrio limanından Folegandros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Lavrio - Folegandros limanına ücretleri ve Lavrio - Folegandros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Lavrio - Folegandros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Folegandros limanından Lavrio limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Lavrio Folegandros Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Lavrio - Folegandros arası Feribot (12sa 0dak)

Lavrio Rehberi

Lavrio Yunanistan, Attica’nın güney doğusunda bulunan bir deniz kentidir. Lavrio yeni liman binası, Yunan adalarına giden başlıca feribot terminali ile kısa bir süre önce değişmiştir. Kiklad Adaları’na giden feribotların merkezi olmuştur.

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Lavrio limanından Folegandros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul